Calendario 2019 FCP

Campionat de Catalunya de Frontennis Preolimpic per Parelles 2019    FASE DE LLIGA   
CALENDARI RESULTATS     CALENDARI RESULTATS  
PRIMERA VOLTA  Jornada 1ª   SEGONA VOLTA   Jornada 6ª  
Categoria d'Honor   Categoria d'Honor  
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-feb  11:30 Grup A C. N. TERRASSA "A"    vs  FRONTENIS CERDANYOLA "B" Daniel López - Pol Dalmases  vs  Alberto Martin - Victor González  2 - 0  15 - 8  15 - 13       24-mar  11:00 Grup A FRONTENIS CERDANYOLA "B" vs  C. N. TERRASSA "A"                 
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-feb  17:00 Grup A FRONTENNIS IGUALADA      vs PELOTARI SANTA COLOMA "D" Bernat Ortega - Marc Esteve  vs  Miguel Barragán - Guillermo Tiburcio  1 - 2  15 - 10  12 - 15  9 - 10     23-mar   20:30 Grup A PELOTARI SANTA COLOMA "D" vs  FRONTENNIS IGUALADA                  
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-feb  12:30 Grup A C. N. TERRASSA "C"    vs  PELOTARI SANTA COLOMA "B" Ferran Cantariño - Albert Domínguez  vs Daniel Conde - Jacier Martínez  0 - 2  4 - 15  14 - 15   jugat el 15/02   23-mar  13:30 Grup A PELOTARI SANTA COLOMA "B" vs  C. N. TERRASSA "C"                 
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  12:30 Grup B C. N. TERRASSA "D"    vs  FRONTENIS CERDANYOLA "A" Albert Vagui - Vicenç Sallarés  vs  David Illa - Anfreu Clopés  2 - 1  9 - 15  15 - 12  10 - 7     23-mar  11:00 Grup B FRONTENIS CERDANYOLA "A" vs  C. N. TERRASSA "D"                 
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-feb  10:30 Grup B C. N. TERRASSA "B"     vs PELOTARI SANTA COLOMA "C" Xavier Dalmases - Xavier Amatller  vs  Victor Corredor - Miguel Angel Corredor  2 - 1  14 - 15  15 - 9  10 - 9 jugat el 15/02   23-mar  19:30 Grup B PELOTARI SANTA COLOMA "C" vs  C. N. TERRASSA "B"                  
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  12:00 Grup B REUS MONTEROLS    vs  PELOTARI SANTA COLOMA "A" Javier Vazquez - Victor Mondaray  vs  Alberto Carricondo - Alberto Gargallo  2 - 1  8 - 15  15 - 10  10 - 9 jugat el 21/02   23-mar  12 :30 Grup B  PELOTARI SANTA COLOMA "A" vs  REUS MONTEROLS                
                                                   
Primera Categoria    Primera Categoria   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  11:00 Grup A C. E. J. L'HOSPITALET "A"     vs  C. D. TERRASSA HOCKEY "B Francisco Cabello - Antonio Tejada  vs  Rafael Cumlido - Sergio Garrido  0 - 2  10 - 15  8 - 15   jugat 23/02   23-mar  10:00 Grup A  C. D. TERRASSA HOCKEY "B vs  C. E. J. L'HOSPITALET "A"                  
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  13:30 Grup A C. N. TERRASSA "A"     vs FRONTENIS CERDANYOLA "B"           canviat ordre   23-mar  10:00 Grup A FRONTENIS CERDANYOLA "B" vs  C. N. TERRASSA "A"     José López - Pâblo Moreno  vs  Cesc Mateu - Sergio Jiménez     2 - 0  15-9  15 - 14   jugat el 17/2   
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  12:00 Grup B C,. E. J. L'HOSPITALET "B"      vs C. D. TERRASSA HOCKEY "A" Carlos Aparicio - Hector Fibla  vs  Carlos Domínguez - Daniel Freijo  0 - 2  13 - 15  12 - 15       23-mar  12:00 Grup B C. D. TERRASSA HOCKEY "A" vs  C,. E. J. L'HOSPITALET "B"                   
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  11:00 Grup B GIMNASTIC DE TARRAGONA vs A. F. ROQUETES Marc Blanco - Jesús Domínguez  vs  Oriol Cano - Adrià Cano  2 - 0  15-12  15-8   jugat el 19/02   23-mar  18:00 Grup B A. F. ROQUETES vs  GIMNASTIC DE TARRAGONA              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  10:30 Grup C C. N. TERRASSA "C"    vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ José Hernández - Paco Nieto  vs  Julià López - Ramón Isaac López  0 - 2  7 - 15  10 - 15       24-mar  12:00 Grup C  FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  C. N. TERRASSA "C"                 
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-feb  17:00 Grup C FRONTÓ BERGA     vs FRONTENIS CERDANYOLA "C"           canviat ordre   23-mar  16:00 Grup C FRONTENIS CERDANYOLA "C" vs  FRONTÓ BERGA     Albert Pérez - Didac Pérez  vs  Oriol Paz - Joan Barniol  2 - 1  9 - 15  15 - 9  10 - 2 jugat el 17/2   
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  12:00 Grup D SANT FOST   vs C. D. TERRASSA HOCKEY "C" Jesús Roca - José fernández  vs  Iñaki Vallejo - Joan Grau  2 - 0  15 - 13   15 - 9   Jugat el 16/02   23-mar  11:00 Grup D C. D. TERRASSA HOCKEY "C" vs  SANT FOST                
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
    Grup D DESCANSA        FRONTENIS CERDANYOLA "A"                   Grup D FRONTENIS CERDANYOLA "A"   DESCANSA                   
                               
Segona Categoria    Segona Categoria   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  10:00 Grup U C. D. TERRASSA HOCKEY     vs FRONTENNIS SANT MARTÍ Adrià Farré - Xavi Sallarés  vs  Cristian Ruiz - Manel Ruiz  2 - 0  15 - 8  15 - 5       23-mar  15:00 Grup U FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  C. D. TERRASSA HOCKEY                  
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  10:00 Grup U  ESTEBAN 2 IND, BAC RODA vs A. F. ROQUETES Adrià Gómez - Esteban Cómez  vs  José Antº Cano - Manuel Martínez  0 - 2  2 - 15  9 - 15       23-mar  19:00 Grup U A. F. ROQUETES vs   ESTEBAN 2 IND, BAC RODA              
                                                   
Categoria Pilota Lenta    Categoria Pilota Lenta   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-feb  16:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "B"  vs FRONTENNIS IGUALADA "A" Pablo José González - Francisco José Fonseca  vs  Jaume Estapé - Toni Font  1 - 2  15 - 10   12 - 15  9 - 10     23-mar  18:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "A" vs  FRONTENNIS IGUALADA "B"               
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-feb  17:00 Grup U FRONTENNIS SANT MARTÍ     vs FRONTENNIS IGUALADA "C" Jaume Pinto - Miguel López Campos  vs  Jordi Romero - Roberto Fernández  1 - 2  15 - 12  9 - 15  8 - 10     23-mar  17:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "C" vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ                  
DATA HORA PARTIT JUGADORS Resultat Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-feb  11:00 Grup U FRONTENIS CERDANYOLA     vs FRONTENNIS IGUALADA "D" Cristian Castelo - Henry Flores  vs  Feuin Loro - Lolo Chinchilla    2 - 0  15 - 2  15 - 4       23-mar  16:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "C" vs  FRONTENIS CERDANYOLA                  
PRIMERA VOLTA   Jornada 2ª   SEGONA VOLTA   Jornada 7ª  
Categoria d'Honor   Categoria d'Honor  
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  11:30 Grup A C. N. TERRASSA "A"     vs  FRONTENNIS IGUALADA     Daniel López - Pol Dalmases  vs  Bernat Ortega - Marc Esteve  2 - 1  11 - 15  15 - 2  10 - 5     30-mar  17:00 Grup A FRONTENNIS IGUALADA     vs  C. N. TERRASSA "A"                  
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  20:30 Grup A PELOTARI SANTA COLOMA "D" vs  C. N. TERRASSA "C" Miguel Barragán - Guillermo Tiburcio  vs  Ferran Cantariño - Albert Domínguez  2 - 0  15 - 3  15 - 11       30-mar  12:30 Grup A C. N. TERRASSA "C" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "D"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
24-feb  11:00 Grup A FRONTENIS CERDANYOLA "B" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "B" Alberto Martín - Andrés Gago  vs  Daniel Conde - Javier Martínez  0 - 2  8 - 15  11 - 15       30-mar  13:30 Grup A PELOTARI SANTA COLOMA "B" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
24-feb  12:30 Grup B C. N. TERRASSA "D"    vs  C. N. TERRASSA "B"     Albert Vagui - Vicenç Sellarés  vs  Xavier Dalmases - Xavier Amatller   1 - 2  15 - 13  8 - 15  10 -8     30-mar  10:30 Grup B C. N. TERRASSA "B"     vs  C. N. TERRASSA "D"                 
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  19:30 Grup B PELOTARI SANTA COLOMA "C" vs  C. T. REUS MONTEROLS Alberto Carricondo - Miguel Angel Corredor  vs  Javier Vázquez - Victor Mondaray  2 - 0  15 - 8  15 - 6       31-mar  12:00 Grup B C. T. REUS MONTEROLS vs  PELOTARI SANTA COLOMA "C"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  11:00 Grup B FRONTENIS CERDANYOLA "A" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "A" David Illa - Andreu Clopés  vs  Juan Manuel Gargallo - Alberto Gargallo  1 - 2  15 - 11  11 - 15  5 - 10     30-mar  12:30 Grup B PELOTARI SANTA COLOMA "A" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "A"              
                                                   
Primera Categoria    Primera Categoria   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
24-feb  10:00 Grup A FRONTENIS ABRERA "C" vs  C. E. J. L'HOSPITALET"A" Alejandro Martínez - Jonathan Alonso  vs  Juan Carlos Vázquez - Antonio Tejado  2 - 1  11 - 15  15 - 12   10 - 6 jugat 26/02   31-mar  12:00 Grup A C. E. J. L'HOSPITALET"A" vs  FRONTENIS ABRERA "C"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  10:00 Grup A C. D. TERRASSA HOCKEY "B" vs  C. N. TERRASSA "A" Rafael Cumplido - Sergio Garrido  vs  Cesc Mateu - Sergio Jimémez  2 - 0  15 - 7  15 - 7       30-mar 13:30 Grup A C. N. TERRASSA "A" vs  C. D. TERRASSA HOCKEY "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
24-feb  11:30 Grup B C. N. TERRASSA "B" vs  C. E. J. L'HOSPITALET "B"           ajornat Abr   31-mar  12:00 Grup B C. E. J. L'HOSPITALET "B" vs  C. N. TERRASSA "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  12:00 Grup B C. D. TERRASSA HOCKEY "A" vs  A. F. ROQUETES  Carlos Domínguez - Daniel Freijo  vs  Manuel martñinez - Adrià Cano  2 - 0  15 - 8  15 - 3   jugat el 2/03   30-mar  18:00 Grup B A. F. ROQUETES vs  C. D. TERRASSA HOCKEY "A"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
24-feb  11:00 Grup C FRONTENIS ABRERA "B" vs  C. N. TERRASSA "C" Isidre Ricart - Raúl Cots  vs  José Vicente Hernández - Fco Nieto  2 - 0  15 - 11  15 - 10       31-mar  10:30 Grup C C. N. TERRASSA "C" vs  FRONTENIS ABRERA "B"              
  HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  16:00 Grup C FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  FRONTÓ BERGA Julià López - Ramon Isaac López  vs  Oriol Paz - Joen Barniol  2-0  15 - 0  15  - 4       30-mar  19:00 Grup C FRONTÓ BERGA vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
24-feb  12:00 Grup D FRONTENIS ABRERA "A" vs  SANT FOST Javier Vetoret - Diego Rey  vs  Jesús Roca - José Ant. Fernández  2 - 0  15-8  15 - 11       31-mar  12:00 Grup D SANT FOST vs  FRONTENIS ABRERA "A"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
    Grup D C. D. TERRASSA HOCKEY "C"   DESCANSA                   Grup D DESCANSA   C. D. TERRASSA HOCKEY "C"              
           
Segona Categoria    Segona Categoria   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3   DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
24-feb  12:00 Grup U FRONTENIS CERDANYOLA vs  C. D. TERRASSA HOCKEY Jonny Guzman - José Salvatierra  vs  Adrià Farré - Xavier Sallarés  0 - 2  12 - 15  11 - 15       31-mar  12:00 Grup U FRONTENIS CERDANYOLA vs  C. D. TERRASSA HOCKEY              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  16:00 Grup U FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  A. F. ROQUETES Cristian Ruiz - Manel Ruiz  vs  José A. Cano - Oriol Cano  2 - 0  15 - 11  15 - 4       30-mar  19:00 Grup U A. F. ROQUETES vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ              
                                                   
Categoria Pilota Lenta    Categoria Pilota Lenta   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  16:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "B" vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ Oablo Joé González - Francisco Joé Fonseca  vs  Jaume Pinto - Miguel López  2 - 0  15 - 10  15 - 12       30-mar  17:00 Grup U FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  FRONTENNIS IGUALADA ""B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  17:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "C" vs  FRONTENIS CERDANYOLA Jordi Romero - Roberto Fernández  vs  Cristian Castelo - Henry Flores  2 - 0  15 - 3  15 - 10       31-mar  11:00 Grup U FRONTENIS CERDANYOLA vs  FRONTENNIS IGUALADA "C"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
23-feb  18:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "A" vs  FRONTENNIS IGUALADA "D" Jaume Estapé - Toni Font  vs  Manuel Chinchilla - Kevin Lobo  2 - 0   15 - 11  15 - 9       30-mar  16:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "D" vs  FRONTENNIS IGUALADA ""A"              
PRIMERA VOLTA   Jornada 3ª   SEGONA VOLTA   Jornada 8ª  
Categoria d'Honor   Categoria d'Honor  
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
02-mar  12:30 Grup A C. N. TERRASSA "C" vs  C. N. TERRASSA "A"      Ferran cantariño - Albert Domínguez  vs  Daniel López - Pol Dalmases  1 - 2  15 - 13  2 - 15  7 - 10     06-abr  11:30 Grup A C. N. TERRASSA "A"     vs  C. N. TERRASSA "C"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
02-mar  13:30 Grup A PELOTARI SANTA COLOMA "B" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "D"           ajornat   06-abr  20:30 Grup A PELOTARI SANTA COLOMA "D" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
02-mar  17:00 Grup A FRONTENNIS IGUALADA     vs  FRONTENIS CERDANYOLA "B" Bernat Ortega - Marc Esteve  vs  Alberto Martín - Victor González  2 - 0  15 - 3  15 - 14       07-abr  11:00 Grup A FRONTENIS CERDANYOLA "B" vs  FRONTENNIS IGUALADA                  
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
03-mar  12:00 Grup B C. T. REUS MONTEROLS vs  C. N. TERRASSA "D"    Javier Vázquez - Victor Mondarai  vs  Albert Vagui - Vicenç Sellarés  2 - 1  10 - 15  15 - 9  10 - 3     07-abr  12:30 Grup B C. N. TERRASSA "D"    vs  C. T. REUS MONTEROLS              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
02-mar  12:30 Grup B PELOTARI SANTA COLOMA "A" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "C"           ajornat   06-abr  19:30 Grup B PELOTARI SANTA COLOMA "C" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "A"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
02-mar  10:30 Grup B C. N. TERRASSA "B"     vs  FRONTENIS CERDANYOLA "A" Daniel López - Pol Dalmases  vs  Daniel Conde - Javier Martínez    12 - 15     ajornat pluja   06-abr  11:00 Grup B FRONTENIS CERDANYOLA "A" vs  C. N. TERRASSA "B"                  
                                                   
Primera Categoria    Primera Categoria   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
03-mar  10:30 Grup A C. N. TERRASSA "A"     vs  FRONTENIS ABRERA "C" Sergio Jiménez - Cesc Mateu  vs  Jonathan Alonso - Manuel Fernández  0 - 2  3 - 15  6 - 15       07-abr  10:00 Grup A FRONTENIS ABRERA "C" vs  C. N. TERRASSA "A"                  
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
03-mar  10:00 Grup A FRONTENIS CERDANYOLA "B" vs  C. D. TERRASSA HOCKEY "B" José López - David Moreno  vs  Rafael Cumplido - Sergio Garrido  2 - 1  15 - 13   9 - 15  10 - 6     06-abr  10:00 Grup A C. D. TERRASSA HOCKEY "B" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
02-mar  18:00 Grup B A. F. ROQUETES vs  C. N. TERRASSA "B"                   07-abr  11:30 Grup B C. N. TERRASSA "B"     vs  A. F. ROQUETES              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
03-mar  12:00 Grup B GIMNASTIC DE TARRAGONA vs  C. D. TERRASSA HOCKEY "A" Marc Blanco - Jesús Dominguez  vs  Carlos Domínguez - Josep Daniel Cortés  1 - 2  15 - 7  10 - 15  1 - 10     06-abr  12:00 Grup B C. D. TERRASSA HOCKEY "A" vs  GIMNASTIC DE TARRAGONA              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
02-mar  17:00 Grup C FRONTÓ BERGA vs  FRONTENIS ABRERA "B" Oriol Paz -Joan Barniol  vs  Ididre Ricart - Germà Sistac  2 - 0  15 - 9  15 - 10       07-abr  11:00 Grup C FRONTENIS ABRERA "B" vs  FRONTÓ BERGA              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
03-mar  12:00 Grup C FRONTENIS CERDANYOLA "C" vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ Ajlbert Pérez - Didac Pérez  vs  Ramón Isaaac López - Julià López  0 - 2  5 - 15  14 - 15       07-abr  12:00 Grup C FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  FRONTENIS CERDANYOLA "C"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
    Grup D DESCANSA      FRONTENIS ABRERA "A"                   Grup D FRONTENIS ABRERA "A"   DESCANSA                 
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
03-mar  10:00 Grup D FRONTENIS CERDANYOLA "A" vs  C. D. TERRASSA HOCKEY "C" Ruben Zapater - Joaquim Mendiola  vs  Iñaki Vallejo - Joan Grau  1 - 2  13 - 15  15 - 8  9 - 10     06-abr  11:00 Grup D C. D. TERRASSA HOCKEY "C" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "A"              
           
Segona Categoria    Segona Categoria   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
02-mar  19:00 Grup U A. F. ROQUETES vs  FRONTENIS CERDANYOLA            canviat ordre   07-abr  12:00 Grup U FRONTENIS CERDANYOLA  vs  A. F. ROQUETES Jonny Guzman - José Antº Salvatierra  vs  José Antonio Cano - Manuel Martínez  2 - 0  15 - 4  15 7   jugat el 3/03  
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
03-mar  11:00 Grup U  ESTEBAN 2 IND, BAC RODA vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ Esteban Gómez - Eduardo Esteban  vs  Cristian Ruiz - Manel Ruíz  0 - 2  7 - 15  5 - 15       06-abr  15:00 Grup U FRONTENNIS SANT MARTÍ vs   ESTEBAN 2 IND, BAC RODA              
                                                   
Categoria Pilota Lenta    Categoria Pilota Lenta   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
03-mar  11:00 Grup U FRONTENIS CERDANYOLA  vs  FRONTENNIS IGUALADA "B" Cristian Castelo - Roger Hidalgo  vs  Pau González - Paco Fonseca  0 - 2  10 - 15  10 - 15   jugat el 17/02   06-abr  16:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "B" vs  FRONTENIS CERDANYOLA               
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
02-mar  16:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "D" vs  FRONTENNIS IGUALADA "C" Manuel Cjinchilla - Kevin Lobo  vs  Jordi Romero - Roberto Fernández  0 - 2  3 - 15  9 - 15       06-abr  17:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "C" vs  FRONTENNIS IGUALADA "D"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
02-mar  17:00 Grup U FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  FRONTENNIS IGUALADA "A" Jaume Pinto - Miguel López  vs  Juan Pedro Moreno - Antoni Font  2 - 1  9 - 15  15 - 14  10 - 3     06-abr  18:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "A" vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ              
PRIMERA VOLTA   Jornada 4ª   SEGONA VOLTA   Jornada 9ª  
Categoria d'Honor   Categoria d'Honor  
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
09-mar  11:30 Grup A C. N. TERRASSA "A" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "B"               13-abr  13:30 Grup A PELOTARI SANTA COLOMA "B" vs  C. N. TERRASSA "A"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
09-mar  17:00 Grup A FRONTENNIS IGUALADA  vs  C. N. TERRASSA "C"               13-abr  12:30 Grup A C. N. TERRASSA "C" vs  FRONTENNIS IGUALADA               
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  11:00 Grup A FRONTENIS CERDANYOLA "B"  vs  PELOTARI SANTA COLOMA "D"               13-abr  20:30 Grup A PELOTARI SANTA COLOMA "D" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "B"               
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  12:30 Grup B C. N. TERRASSA "D" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "A"               13-abr  12:30 Grup B PELOTARI SANTA COLOMA "A" vs  C. N. TERRASSA "D"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
09-mar  10:30 Grup B C. N. TERRASSA "B" vs  C. T. REUS MONTEROLS               14-abr  12:00 Grup B C. T. REUS MONTEROLS vs  C. N. TERRASSA "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
09-mar  11:00 Grup B FRONTENIS CERDANYOLA "A"  vs  PELOTARI SANTA COLOMA "C"               13-abr  19:30 Grup B PELOTARI SANTA COLOMA "C" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "A"               
                                                   
Primera Categoria    Primera Categoria   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  10:00 Grup A FRONTENIS ABRERA "C" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "B"                14-abr  10:00 Grup A FRONTENIS CERDANYOLA "B"  vs  FRONTENIS ABRERA "C"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  11:00 Grup A C. E. J. L'HOSPITALET"A" vs  C. N. TERRASSA "A"               14-abr  13:30 Grup A C. N. TERRASSA "A" vs  C. E. J. L'HOSPITALET"A"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  11:30 Grup B C. N. TERRASSA "B" vs  GIMNASTIC DE TARRAGONA               14-abr  12:00 Grup B GIMNASTIC DE TARRAGONA vs  C. N. TERRASSA "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  12:00 Grup B C. E. J. L'HOSPITALET"B" vs  A. F. ROQUETES               13-abr  18:00 Grup B A. F. ROQUETES vs  C. E. J. L'HOSPITALET"B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  11:00 Grup C FRONTENIS ABRERA "B" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "C"                14-abr  12:00 Grup C FRONTENIS CERDANYOLA "C"  vs  FRONTENIS ABRERA "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  10:30 Grup C C. N. TERRASSA "C" vs  FRONTÓ BERGA               13-abr  17:00 Grup C FRONTÓ BERGA vs  C. N. TERRASSA "C"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  12:00 Grup D FRONTENIS ABRERA "A" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "A"                14-abr  10:00 Grup D FRONTENIS CERDANYOLA "A"  vs  FRONTENIS ABRERA "A"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
    Grup D SANT FOST   DESCANSA                   Grup D DESCANSA   SANT FOST              
           
Segona Categoria    Segona Categoria   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  12:00 Grup U FRONTENIS CERDANYOLA  vs   ESTEBAN 2 IND, BAC RODA               14-abr  11:00 Grup U  ESTEBAN 2 IND, BAC RODA vs  FRONTENIS CERDANYOLA               
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
10-mar  10:00 Grup U C. D. TERRASSA HOCKEY vs  A. F. ROQUETES               13-abr  19:00 Grup U A. F. ROQUETES vs  C. D. TERRASSA HOCKEY              
                                                   
Categoria Pilota Lenta    Categoria Pilota Lenta   
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
09-mar  16:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "B" vs  FRONTENNIS IGUALADA "D"               13-abr  16:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "D" vs  FRONTENNIS IGUALADA "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
09-mar  17:00 Grup U FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  FRONTENIS CERDANYOLA                14-abr  13:00 Grup U FRONTENIS CERDANYOLA  vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
09-mar  18:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "A" vs  FRONTENNIS IGUALADA "C"               13-abr  17:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "C" vs  FRONTENNIS IGUALADA "A"              
PRIMERA VOLTA   Jornada 5ª   SEGONA VOLTA   Jornada 10ª  
Categoria d'Honor   Categoria d'Honor  
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  13:30 Grup A PELOTARI SANTA COLOMA "B" vs  FRONTENNIS IGUALADA                27-abr  17:00 Grup A FRONTENNIS IGUALADA  vs  PELOTARI SANTA COLOMA "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar   20:30 Grup A PELOTARI SANTA COLOMA "D" vs  C. N. TERRASSA "A"               27-abr  11:30 Grup A C. N. TERRASSA "A" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "D"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  12:30 Grup A C. N. TERRASSA "C" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "B"                28-abr  11:00 Grup A FRONTENIS CERDANYOLA "B"  vs  C. N. TERRASSA "C"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  12:30 Grup B PELOTARI SANTA COLOMA "A" vs  C. N. TERRASSA "B"               27-abr  10:30 Grup B C. N. TERRASSA "B" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "A"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  19:30 Grup B PELOTARI SANTA COLOMA "C" vs  C. N. TERRASSA "D"               28-abr  12:30 Grup B C. N. TERRASSA "D" vs  PELOTARI SANTA COLOMA "C"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-mar  12:00 Grup B C. T. REUS MONTEROLS vs  FRONTENIS CERDANYOLA "A"                27-abr  11:00 Grup B FRONTENIS CERDANYOLA "A"  vs  C. T. REUS MONTEROLS              
                                                   
Primera Categoria    Primera Categoria   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-mar  10;00 Grup A FRONTENIS CERDANYOLA "B"  vs  C. E. J. L'HOSPITALET"A"               28-abr  11:00 Grup A C. E. J. L'HOSPITALET"A" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "B"               
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  10:00 Grup A C. D. TERRASSA HOCKEY "B" vs  FRONTENIS ABRERA "C"               28-abr  10:30 Grup A C. N. TERRASSA "C" vs  C. D. TERRASSA HOCKEY "B"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-mar  12:00 Grup B GIMNASTIC DE TARRAGONA vs  C. E. J. L'HOSPITALET"B"               28-abr  12:00 Grup B C. E. J. L'HOSPITALET"B" vs  GIMNASTIC DE TARRAGONA              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  12:00 Grup B C. D. TERRASSA HOCKEY "A" vs  C. N. TERRASSA "B"               28-abr  11:30 Grup B C. N. TERRASSA "B" vs  C. D. TERRASSA HOCKEY "A"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-mar  12:00 Grup C FRONTENIS CERDANYOLA "C"  vs  C. N. TERRASSA "C"               28-abr  10:30 Grup C C. N. TERRASSA "C" vs  FRONTENIS CERDANYOLA "C"               
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  16:00 Grup C FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  FRONTENIS ABRERA "B"               28-abr  11:00 Grup C FRONTENIS ABRERA "B" vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-mar  10:00 Grup D FRONTENIS CERDANYOLA "A"  vs  SANT FOST               28-abr  12:00 Grup D SANT FOST vs  FRONTENIS CERDANYOLA "A"               
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  11:00 Grup D C. D. TERRASSA HOCKEY "C" vs  FRONTENIS ABRERA "A"               28-abr  12:00 Grup D FRONTENIS ABRERA "A" vs  C. D. TERRASSA HOCKEY "C"              
           
Segona Categoria    Seegonaa Categoria   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA   PARTIT   Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-mar  11:00 Grup U  ESTEBAN 2 IND, BAC RODA vs  C. D. TERRASSA HOCKEY               28-abr  10:00 Grup U C. D. TERRASSA HOCKEY vs   ESTEBAN 2 IND, BAC RODA              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  15:00 Grup U FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  FRONTENIS CERDANYOLA                28-abr  12:00 Grup U FRONTENIS CERDANYOLA  vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ              
                                                   
Categoria Pilota Lenta    Categoria Pilota Lenta   
DATA HORA   PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  16:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "D" vs  FRONTENNIS SANT MARTÍ               27-abr  17:00 Grup U FRONTENNIS SANT MARTÍ vs  FRONTENNIS IGUALADA "D"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
16-mar  17:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "C" vs  FRONTENNIS IGUALADA "B"               27-abr  16:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "A" vs  FRONTENNIS IGUALADA "C"              
DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3     DATA HORA PARTIT JUGADORS Partit  Joc 1 Joc 2 Joc 3    
17-mar  11:00 Grup U FRONTENIS CERDANYOLA   vs  FRONTENNIS IGUALADA "A"               27-abr  18:00 Grup U FRONTENNIS IGUALADA "B" vs  FRONTENIS CERDANYOLA                
                                                   
Volver
Sitio Web diseñado por Daniel Parra